SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar 10 (U14)
Hem
Herrar Div 3
Ungdomslag
DU19
HU19
Pojklag
Pojkar 07 (U17)
Pojkar 07 (U17) nivå 2
Pojkar 08 (U16)
Pojkar 09 (U15)
Pojkar 10 (U14)
Pojkar 11 (U13)
P12 Vendelsö (U12)
P12 Vega (U12)
P13 (U11)
P14 Vendelsö (U10)
P15 Vendelsö (U9)
P15 Vega (U9)
Flicklag
Flickor 08 (U16)
Flickor 09 (U15)
Flickor 10 (U14)
Flickor 11 (U13)
F12/13 Vendelsö (U12)
F14/15 (U10)
Mixlag
FP14 Vega (U10)
FP16 Vega (U8)
FP16 Vendelsö (U8)
FP17 Vega (U7)
FP17 Vendelsö (U7)
Basketskolor
Basketskolan Vendelsö Födda 2018 (U6)
Basketskolan Vega Födda 2018 (U6)
Parabasket
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Herrar Div 3
Ungdomslag
DU19
HU19
Pojklag
Pojkar 07 (U17)
Pojkar 07 (U17) nivå 2
Pojkar 08 (U16)
Pojkar 09 (U15)
Pojkar 10 (U14)
Pojkar 11 (U13)
P12 Vendelsö (U12)
P12 Vega (U12)
P13 (U11)
P14 Vendelsö (U10)
P15 Vendelsö (U9)
P15 Vega (U9)
Flicklag
Flickor 08 (U16)
Flickor 09 (U15)
Flickor 10 (U14)
Flickor 11 (U13)
F12/13 Vendelsö (U12)
F14/15 (U10)
Mixlag
FP14 Vega (U10)
FP16 Vega (U8)
FP16 Vendelsö (U8)
FP17 Vega (U7)
FP17 Vendelsö (U7)
Basketskolor
Basketskolan Vendelsö Födda 2018 (U6)
Basketskolan Vega Födda 2018 (U6)
Parabasket
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
SEPTEMBER 2023
16
12:00
lör
12:00
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge Vit
- Skuru Grön
-
17
10:30
sön
10:30
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge RÖD
- Järfälla Vit
-
24
09:00
sön
09:00
Sollentuna Sporthall B
KFUM Haga Haninge RÖD
- Tureberg Basket
-
24
12:15
sön
12:15
Edbohallen
KFUM Haga Haninge VIT
- Huddinge Röd
-
30
10:30
lör
10:30
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge VIT
- Järfälla Blå
-
OKTOBER 2023
01
14:00
sön
14:00
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge RÖD
- FUBB Svart
-
08
12:15
sön
12:15
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge RÖD
- SBBK P10 EF:2
-
15
10:30
sön
10:30
Spångahallen
KFUM Haga Haninge RÖD
- Spånga Vit
-
21
15:00
lör
15:00
Steningehöjdens Sporthall
KFUM Haga Haninge VIT
- Sigtuna Röd
-
22
14:00
sön
14:00
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge VIT
- Hammarby Gubbängen Vit
-
22
15:30
sön
15:30
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge RÖD
- Viby Vit
-
NOVEMBER 2023
03
08:00
fre
08:00
Bortamatch
-
KFUM Haga Haninge
-
04
08:00
lör
08:00
Bortamatch
-
KFUM Haga Haninge
-
11
13:45
lör
13:45
Enskedehallen L
KFUM Haga Haninge VIT
- Hammarby Hökarängen Grön
-
12
10:30
sön
10:30
Vasalundshallen
KFUM Haga Haninge VIT
- AIK Vit
-
12
12:00
sön
12:00
Fribergahallen
KFUM Haga Haninge RÖD
- Danderyd Röd
-
18
09:00
lör
09:00
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge RÖD
- Kungsholmen Grå
-
18
10:30
lör
10:30
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge VIT
- SBBK P11 EF:2
-
25
14:15
lör
14:15
Byängshallen
KFUM Haga Haninge VIT
- Täby Röd
-
26
10:30
sön
10:30
Tallbackaskolan
KFUM Haga Haninge RÖD
- AIK Svart
-
DECEMBER 2023
02
13:30
lör
13:30
BAS Barkaby
KFUM Haga Haninge RÖD
- Järfälla Vit
-
03
17:30
sön
17:30
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge Vit
- Lidingö Vinröd
-
10
13:30
sön
13:30
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge RÖD
- Tureberg Basket
-
10
15:00
sön
15:00
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge VIT
- Spånga Blå
-
16
16:45
lör
16:45
Bro Sporthall
KFUM Haga Haninge RÖD
- FUBB svart
-
17
10:30
sön
10:30
Riddersvik sph
KFUM Haga Haninge VIT
- Blackeberg Ekerö Röd
-
17
12:30
sön
12:30
Rosenborgsskolan
KFUM Haga Haninge RÖD
- SBBK P10 EF:2
-
JANUARI 2024
13
09:00
lör
09:00
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge P10
- Duvbo
-
20
12:15
lör
12:15
Tenstahallen
KFUM Haga Haninge VIT
- VGB
-
21
10:30
sön
10:30
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge RÖD
- Spånga Vit
-
28
10:30
sön
10:30
Sollentuna Sporthall B
KFUM Haga Haninge RÖD
- Viby Vit
-
FEBRUARI 2024
03
12:00
lör
12:00
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge RÖD
- Danderyd Röd
-
03
13:30
lör
13:30
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge VIT
- Shanta
-
11
13:45
sön
13:45
Konradsbergshallen
KFUM Haga Haninge RÖD
- Kungsholmen Grå
-
18
09:00
sön
09:00
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge RÖD
- AIK Svart
-
MARS 2024
09
12:15
lör
12:15
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge VIT
- Nykvarn Basketbollklubb
-
10
10:45
sön
10:45
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge RÖD
- Nynäshamn BBK
-
16
15:30
lör
15:30
Broängens Sporthall
Tumba Basket -
KFUM Haga Haninge VIT
-
17
10:30
sön
10:30
Kämpetorpshallen 2
Fryshuset Kransen -
KFUM Haga Haninge RÖD
-
23
09:00
lör
09:00
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge VIT
- Tyresö Röd
-
24
09:00
sön
09:00
Brandbergshallen
KFUM Haga Haninge RÖD
- Skuru Grön
-
Haga Haninge Basketförening
Våra Sponsorer
Antidoping
Samarbetspartners